Biegi przełajowe

We wrześniu 2017 roku w Turznie odbyły się mistrzostwa Gminy  Łysomice w biegach przełajowych. Miłosz Łagodziński ze Szkoły Podstawowej w Ostaszewie został MISTRZEM GMINY ŁYSOMICE.

2015/2016

W dniu 15 lutego 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Łysomice w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.  Mistrzyniami Gminy Łysomice zostały dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Ostaszewie MARTA WIŚNIEWSKA i AGATA GÓRSKA a w kategorii chłopców mistrzami Gminy Łysomice zostali chłopcy z Ostaszewa MARCEL KADUKOWSKI i KONRAD KRAŚNIEWSKI. Uczniowie z SP Ostaszewa reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych, gdzie zostali wicemistrzami powiatu w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
GRATULACJE !!!

Łukasz Kontowicz

W dniu 14.12.2015 roku na sali sportowej w Turznie odbyły się Mistrzostwa Gminy Łysomice w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewczyn i Chłopców Szkół Podstawowych. Mistrzem Gminy Łysomice został MARCEL KADUKOWSKI trzecie miejsce zajął Konrad Kraśniewski. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła Marta Wiśniewska.

W dniu 26.01.2015 r. w Zespole Szkół nr 2 w Turznie odbyły się Mistrzostwa Gminy Łysomice w drużynowym tenisie stołowym. Mistrzyniami Gminy Łysomice zostały dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Ostaszewie (Karolina Olszewska i Natalia Napieralska) chłopcy zostali wice-mistrzami (Marcel Kadukowski i Konrad Kraśniewski).

W dniu 15.12.2014 roku w Zespole Szkół w Turznie odbyły się mistrzostwa Gminy Łysomice w tenisie stołowym szkół podstawowych. Karolina Olszewska ze Szkoły Podstawowej w Ostaszewie została Mistrzynią Gminy Łysomice, a Marcel Kadukowski został w-ce mistrzem Gminy.

W dniu 15.11.2014 roku odbyły się zawody minipiłki ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Dziewczyny z naszej szkoły zostały wice-mistrzyniami Gminy Łysomice.

W dniu 03.10.2014 r. na orliku w Gostkowie odbyły się mistrzostwa gminy Łysomice w piłce nożnej. Po zaciętym boju zwyciężyła drużyna z Turzna drugie miejsce Łysomice, trzecie Ostaszewo czwarte Świerczynki. Turzno- Łysomice (2:1), Świerczynki-Ostaszewo (1:3), Turzno-Świerczynki (3:1), Łysomice-Ostaszewo (2:1), Turzno-Ostaszewo (0:0), Łysomice-Świerczynki (3:1)

W dniu 18.09.2014r. w Zespole Szkół w Turznie odbyły się mistrzostwa Gminy Łysomice w indywidualnych biegach przełajowych. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych w-ce mistrzynią gminy została Weronika Smoleńska, szóste miejsce zajęła Joanna Górska. Wśród chłopców czwarte miejsce zajął Przemysław Łuczak.