NAJLEPSI UCZNIOWIE

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLEGO 2012/2013


L.p.

Klasa

Uczniowie

 

1.

 

,,O’’

1. Bartosz Cieszyński

2.Jakub Laskowski

3.Dawid Trzpil

4.Kacper Dziubak

 

 

2.

 

I

1. Olaf Piórczyński

2. Jakub Jarosiński

3. Maksymilian Waliszewski

4. Natalia Mikołajczyk

5. Nikodem Stodulski

 

 

3.

 

II

1. Katarzyna Szupryczyńska

2. Wojciech Grzeszkiewicz

3. Marta Domagała

4. Milena Lis

 

 

4.

 

III

1. Aleksandra Trzpil

2. Martyna Kempka

3. Marcel Kadukowski

 

 

5.

 

IV

1.Igor Lendas

2.Julia Lis

3.Karolina Olszewska

4. Amelia Romanowska

5. Miłosz Cieszyński

6. Alicja Dębska

 

 

6.

 

V

1. Aleksandra Kilanowska

2. Natasza Miszkurka

3. Julia Hartowicz

 

 

7.

 

VI

1. Agata Olszewska

2. Julia Dębska

3. Monika Ryńska

 

 




IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

ZAJĘTE MIEJSCE, TYTUŁ

NAZWA KONKURSÓW, ZAWODÓW

DATA, MIEJSCE

 

Aleksandra Kilanowska

Natasza Miszkurka

 

II miejsce

XX Mistrzostwa Torunia w Marszach na Orientację. Kategoria TP

 

22.09.2012 r.

Toruń

 

Drużyna Dziewcząt

 

II miejsce

 

Gminne Zawody Drużynowe w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt

06.10.2012 r.

Łysomice

 

Drużyna Chłopców

 

III miejsce

 

Gminne Zawody Drużynowe w Mini Piłkę Nożną Chłopców

06.10.2012 r.

Łysomice

 

Drużyna Dziewcząt

 

III miejsce

 

Gminne Zawody Drużynowe w Unihokeja Dziewcząt

27.10.2012 r.

Łysomice

 

Monika Ryńska

 

I miejsce

 

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisa Stołowego Dziewcząt

04.12.2012 r.

Łysomice

 

Julia Zawadzka

 

II miejsce

 

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisa Stołowego Dziewcząt

04.12.2012 r.

Łysomice

 

Szymon Olszewski

 

III miejsce

 

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisa Stołowego Chłopców

04.12.2012 r.

Łysomice

 

Agata Olszewska

 

Finalistka

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

08.12.2012 r.

Bydgoszcz

 

Julia Zawadzka

 

III miejsce

 

Powiatowe Zawody – Indywidualny Tenis Stołowy

08.12.2012 r.

Toruń

 

Aleksandra Trzpil

 

III miejsce

Konkurs ,,WIELOBARWNA EUROPA’’ EURODESK , Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

06.12.2012 r.

Bydgoszcz

 

Wojciech Grzeszkiewicz

Martyna Piórczyńska

 

 

I miejsce

 

 

 

Konkurs Plastyczny ,,PRACA NA WSI’’ organizowany przez Firmę  - AGROMIX

 

 

12.12.2012 r.

Ostaszewo

 

Joanna Górska

Marcel Kadukowski

 

 

II miejsce

 

Milena Lis

Weronika Smoleńska

 

III miejsce

 

 

Milena Lis

 

II miejsce

 

 

Konkurs Plastyczny ,,ZABYTKI I ATRAKCJE TURYSTYCZNE ,,ZIEMI GOTYKU’’.

14.12.2012 r.

Łubianka

Fundacja ,,Ziemia Gotyku’’ Lokalna Grupa Działania

 

Dominik Sowiński

 

wyróżnienie

 

Aleksandra Trzpil

 

I miejsce

 

 

 

Gminny Konkurs ,,Tradycyjne Ozdoby Świąteczne’’

 

14.12.2012 r.

Łysomice

 

Wiktoria Kilanowska

 

II miejsce

 

 

Marcel Kadukaowski

Martyna Piórczyńska

 

III miejsce

 

Drużyna Dziewcząt

 

 

III miejsce

 

Gminne Zawody w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt

 

02.02.2013 r.

Łysomice

 

Drużyna Chłopców

 

 

III miejsce

 

Gminne Zawody w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt

 

02.02.2013 r.

Łysomice

 

Agata Olszewska

 

 

 

VI miejsce 
w kraju

I miejsce 
w szkole

 

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Klio 2012’’ – Polskie Symbole Narodowe

 

 

07.02.2013 r.

Wałbrzych

                                                                                   








Szkoła Podstawowa w Ostaszewie, Ostaszewo 42, 87-148 Łysomice